Zapraszamy na

WARSZTATY DLA SZKÓŁ,
PRZEDSZKOLI, FIRM, GRUP

Nasze zajęcia to wzbogacenie oferty szkolnej o niestandardowe formy pracy, które wspierają działania nauczycieli, dają dzieciom satysfakcję i radość tworzenia. U nas dzieci, podczas samodzielnej aktywności poznają nowe materiały i podejmują wyzwania. Dajemy Wam możliwość uczestnictwa w warsztatach, które na celu mają zmienić sposób myślenia.

Posiadamy 30 miejsc do pracy w sali warsztatowej, salkę relaksacyjną dla 12 osób oraz kilka autorskich programów bazujących na działaniach twórczych, na które zapraszamy klasy (szkoły każdego stopnia), firmy oraz inne grupy zorganizowane.

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na warsztaty, lekcję dla swojej klasy, jeśli chcesz swoich uczniów zintegrować, nagrodzić lub postawić przed nimi wyzwanie – u nas jest to jak najbardziej możliwe!

Atrakcyjne tematy
wg potrzeb

Jesteśmy w stanie
przygotować każdy temat,
którego potrzebujecie

Nowoczesne
techniki pracy

Wykorzystujemy techniki
atrakcyjne dla dzieci,
młodzieży i dorosłych

Pracownia
w sercu miasta

Małopolska 5 to adres, pod
który łatwo trafić. Mieścimy się
w samym centrum!

Możemy
przyjechać do Was

Chętnie także odwiedzamy
Was - wystarczy nas zaprosić
na wybrane warsztaty

PRZYKŁADOWE warsztaty

Dzień Kobiet

Wielkanocny Czas

Warsztaty EKO

Boże Narodzenie

W tym wyjątkowym czasie proponujemy warsztaty świąteczne w wielu odsłonach – BOMBKI, OZDOBY, SŁOIKI NA CIASTECZKA, EKSPERYMENTY i wiele innych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla swojej grupy/klasy. Nie ma interesującego Ciebie tematu? – to dla nas wyzwanie – przygotujemy warsztaty specjalnie dla Was!

Boże Narodzenie - Oferta dla Firm

Cennik ustalany indywidualnie – zapraszamy do kontaktu kontakt@warsztatownia.info lub 502 523 884

Łapacze Snów

Najczęściej wybierana forma pracy – wykonywana techniką mixmediową – ciekawa i efektowna. Każde dziecko jest w stanie ją wykonać. Stanowi świetną pamiątkę ze spotkania oraz ozdobę dziecięcego pokoju. Oprócz formy łapacza snów kształt pracy można dobrać dowolnie: motyle, domki czy gwiazdki są w zasięgu.

IMG_20181028_153706

Relaksujące SPA

Warsztaty opierające się na technikach mindfulness i arteterapii. Każdy uczestnik wykonuje słoiczek z pachnącą solą do kąpieli oraz korzysta z naszej Strefy Relaksu – miękkie szlafroczki, muzyka chillout, aromaterapia.

Pokoje Zagadek

Pełne emocji warsztaty w dwóch pokojach zagadek, pełnych niespodzianek: Leśne Trolle i Uratuj Święta. Klasa podzielona na grupy eksploruje niezwykłe pokoje w poszukiwaniu rozwiązań i możliwości ucieczki. Przed Wami wiele zagadek i zdań, przeszukiwanie zakamarków, ważna współpraca, ustalanie kodów, otwieranie skrytek, kłódek, sejfów, wspaniała zabawa, ogromne emocje aby na końcu osiągnąć sukces! W czasie kiedy dwie grupy grają o klucze do wyjścia, dwie pozostałe wykonują pamiątkowe prace w naszej pracowni (tematyka i techniki do ustalenia). Potem następuje zmiana. 

IMG_4987

Prezent na każdą okazję

Własnoręcznie przygotowany prezent to największa wartość dla obdarowanego – zachęcamy do przygotowania prezentów w formie słoiczków-świeczek lub słoiczków z pachnącą solą do kąpieli. Gwarantujemy piękny efekt! 

Obrazy

Mixmediowe obrazy mogą zostać wykonane w różnorodnych tematykach: wiosenne, morskie, kwiatowe, zagadkowe….podajcie nam temat a my przygotujemy materiały. Praca jest niezwykle efektowna, stanowi wspaniałą pamiątkę. Technika pracy idealna dla każdego

IMG_2248

Tradycyjne pisanki

Metodą batikową każdy uczestnik wykonuje 6 pisanek zapoznając się z tradycją. Pracujemy z ciepłym woskiem dlatego zajęcia te mogą odbyć się tylko w naszej Pracowni. Każdy otrzymuje także zestaw do wykonywania pisanek w domu.

IMG_1073-4

Palmy wielkanocne

Wielkanocne Palmy wykonujemy z naturalnych materiałów – idealnie nadają się do święcenia podczas Palmowej Niedzieli!

Skontaktuj się z nami