Warsztaty – artystyczne zajęcia pobudzające kreatywność

WARSZTATY

Aby nie ograniczać Waszych wyborów i dać pełną swobodę decydowania kiedy i w jakich zajęciach weźmiecie udział proponujemy karnety:

4 wejścia – 140 zł (ważny 1-miesiąc)

6 wejść – 192 zł (ważny 2 miesiące)

8 wejść – 240 zł (ważny 3 miesiące)

10 wejść – 280 zł (ważny 6 miesięcy)

Poza zajęciami umieszczonymi w grafiku organizujemy wiele dodatkowych zajęć dla dzieci, warsztatów, uroczystości – dla posiadaczy karnetów ceny są zawsze promocyjne. Jeśli zdecydujesz się raz odwiedzić Warsztatownię ze Szczecina, to z pewnością zauroczy Cię ona na tyle, że nie będzie to Twoja ostatnia wizyta u nas.

Przeczytajcie nasze szczegółowe opisy warsztatów i zajęć dla dzieci, a także atrakcji dla rodziców. Czekamy na każdego, kogo zdołaliśmy zainteresować naszą ofertą.

Sensoryczne warsztaty dla dzieci i ich rodziców, podczas których bawiąc się pobudzamy wyobraźnię, rozwijamy zmysły, wspieramy rozwój motoryki, wzmacniamy, inspirujemy. Pokazujemy jak bawić się w domu, tworzymy razem…

Wiek:

SENSO 1-2 lata

SENSO II 2-3 lata

SENSO III 3-5 lat

Wiemy, że brzmi ciekawie, ale przeczytaj więcej!

Warsztaty plastyczno-techniczne dla dzieci przedszkolnych oraz szkolnych. Zajęcia odbywają się na zasadzie kreatywnych zabaw twórczych, podczas których dzieci poznają różne materiały, techniki i możliwości ich zastosowania pod okiem instruktora, który wprowadza je w magiczny świat. Nawiązujemy tematycznie do pór roku, okoliczności, zainteresowań uczestników. Każdorazowo dziecko wykonuje pracę, którą zabiera do domu. Nic tak nie cieszy jak samodzielnie wykonany przedmiot, który będzie zdobił pokój Twojego dziecka. Podczas Twórczych Godzin powstają piękne pamiątki ale i niejednokrotnie prezenty dla bliskich.

Wiek: 5-7 (przedszkolaki) i 7-10 (uczniowie) – prace dostosowane są do wieku i potrzeb uczestników

Obowiązują zapisy.

Obowiązują zapisy.

Relaksujący czas dla dzieci: miękkie szlafroczki, produkcja naturalnych kosmetyków (mydełka, sól do kąpieli, kule musujące), aromaterapia, kąpiel dla stóp, muzyka chillout. Strefa relaksu to pomieszczenie, w którym łatwo odpocząć po całym dniu wyzwań jakim musi sprostać Twoje dziecko. Kojące zajęcia dają wytchnienie a wykonane kosmetyki zabieracie oczywiście do domu. Kto wie, może córka/syn podzielą się z Tobą pachnącymi, naturalnymi produktami?

Wiek: 6+

Obowiązują zapisy.

Coraz częściej zadajecie pytanie czy Warsztatownia jest miejscem dla dorosłych – oczywiście!  Drogie Panie, ten czas przeznaczam specjalnie dla Was. Powiedzcie czego potrzebujecie a stworzę ofertę dostosowaną do Waszych pragnień: zajęcia twórcze i spotkanie z koleżankami w Strefie Relaksu? A może Escape Room i tworzenie pięknych przedmiotów? Imieniny? Wieczór panieński? Wszystko jest możliwe. Zdradzę Wam jedno – wiele takich spotkań już się odbyło…

Podczas zajęć niemowlęta odbierają różne bodźce: dźwiękowe, wzrokowe, ruchowe. Słuchają głosu mamy i uczą się odbierania oraz emitowania dźwięków.

Dla niemowląt między 4-mc a 1 rok + mama/tata.

Obowiązują zapisy.

Podczas różnych ćwiczeń dzieci uczą się, jak używać swojego głosu. Poprzez piosenkę – najbliższą dziecku formę muzyczną – poznają różne elementy świata muzyki. Zajęcia wspomagają rozwój mowy.

Dla dzieci między 1-6 rokiem życia + mama/tata.

Obowiązują zapisy.

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE ATRAKCJE