ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

magiczne Urodziny
HARRy POTTER!!!

Jeśli Twoje dziecko jest fanem Harrego Pottera – nie mogliście trafić lepiej! Urodziny w stylu ulubionego bohatera będą niezapomniane!

Stworzymy wybraną przez Twoje dziecko rzecz: notes na magiczne zaklęcia, różdżkę świecącą w ciemności, lewitujący lampion lub złoty 'znicz’ – nauczymy się także wykonać magiczny eliksir wg przepisu Warsztatowni 😉

prokol

Najlepsze Urodziny w Szczecinie

NIEZAPOMNIANE URODZINY
TWOJEGO DZIECKA

Jesteś tutaj szukasz zatem wyjątkowego pomysłu, niepowtarzalnych atrakcji, wspaniałych emocji, urodzin, podczas których to animatorzy zajmą się Twoimi pociechami. Nie musisz szukać dalej – my to wszystko mamy! To właśnie nasza organizacja urodzin spełni marzenia Twojego dziecka i Twoje oczekiwania. Najwyższa jakość usługi, unikatowe tematy zabaw i wyjątkowy klimat sprawią, że dzieci wyjdą z przyjęcia zachwycone!

ATUTY NASZYCH URODZIN

ORYGINALNE ATRAKCJE

Tylko u nas znajdziesz POKOJE ZAGADEK, STREFĘ RELAKSU i PRACOWNIĘ PLASTYCZNĄ w jednym miejscu. Zagadkowe Urodziny, Zabawę SPA i robótki ręczne można dowolnie komponować w najlepszy pakiet Urodzin dla Twojego Dziecka!

FOTOREPORTAŻ

Podczas Urodzin Twojego Dziecka wykonujemy fotografie korzystając z profesjonalnego sprzętu. Zostaw nam swój adres e-mail a my prześlemy Wam pamiątkowe fotografie z tego ważnego dnia abyście mogli wspominać go jeszcze przez długi czas od zakończenia uroczystości w Warsztatowni!

Czas wolny dla rodziców

Dogodna lokalizacja, w której się znajdujemy powoduje, że Rodzice chętnie wykorzystują czas na zakupy (obok jest Kaskada) lub spotkanie przy kawie (obok nas znajduje się kilka restauracji i kawiarni). My zajmujemy się Waszymi pociechami a Wy odpoczywacie - czy nie brzmi to wspaniale?

KALKULATOR WYCENY

Wycena Urodzin jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Ułatwi podjęcie decyzji jaki pakiet będzie dla Was najlepszy, jakie dodatki wybrać i jaki będzie ich koszt. Za pomocą kilku kliknięć ustalisz cenę i zarezerwujesz wymarzone Urodziny. Sprawdź!

CIEKAWY POCZĘSTUNEK

Szukając idealnego rozwiązania na poczęstunek dla Waszych Dzieci przygotowaliśmy pakiety SWEET lub FIT. Są to pudełka z przekąskami - każde dziecko dostaje taki sam zestaw słodyczy zapakowany w pudełko, które ozdabiamy w czasie oczekiwania na wszystkich zaproszonych gości.

LICZBA GOŚCI

Podczas Urodzin wykorzystujemy cały nasz lokal, dlatego jesteśmy w stanie przyjąć nawet 24 osoby jednocześnie, aby podczas uroczystości Twojego dziecka nikogo nie zabrakło! Opiekę nad grupą będzie sprawować doświadczona kadra! Dla dużych grup przygotowujemy ofertę indywidualną. Zapytaj o szczegóły!

Niezwykłe

tematy urodzin

Wierzymy, że najlepsza zabawa zaczyna się w gronie najbliższych. Urodziny to szczególny dzień dla każdego dziecka, dlatego poprzez to co robimy sprawiamy, że pozostaje on w pamięci gości i jubilata na długo. Nasze pomysły na organizację przyjęcia urodzinowego łamią obowiązujące schematy zabawy w tym czasie.

Każda zabawa urodzinowa przebiega zgodnie ze sprawdzonymi scenariuszami, zaprojektowanymi z pełną świadomością, wiedzą i w celu optymalnego wykorzystania czasu dla uzyskania emocjonującego efektu jakim jest radość dziecka w tym tak ważnym dla niego dniu!

relaksujące
URODZINY
SPA

kreatywne
URODZINY
TWÓRCZE

URODZINY
w pokojach
zagadek

Chcę wycenić urodziny swojego dziecka!

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się z Państwem możliwie jak najszybciej.

Dla takiej ilości dzieci możemy zorganizować zabawę od poniedziałku do czwartku. Prosimy o wybranie wybranego pakietu z opcji poniżej.

Dla takiej ilości dzieci możemy zorganizować zabawę w dowolony dzień tygodnia. Prosimy o wybranie wybranego pakietu z opcji poniżej.


Podana przez Państwa ilość dzieci wymaga oferty indywidaulnej. Bardzo prosimy o kontakt pod numere 502 523 884. Alternatywnie prosimy o wybraniu wciśnięcie przycisku "Dalej" i przesłanie do nas zapytania. Skontaktujemy się z Państwem z propozycją organizacji urodzin dla takiej ilości dzieci. 
0$

Prosimy o wybranie opcji.

DALEJ

Poczęstunek i dodatki

Zestaw słodyczy: 15 zł * ilość dzieci biorących udział w zabawie

Zestaw FIT: 15 zł * ilość dzieci biorących udział w zabawie

Koktajle z owoców: 12 zł * ilość dzieci biorących udział w zabawie

Różne owoce sezonowe (+50)

*Zestaw słodyczy: Chipsy Lays, Ciastka Oreo, Lizak Chupa-Chups, Żelki Haribo, Sok 200 ml, Baton Milky Way, cukierki


**Zestaw FIT: owoce, bakalie, zbożowe ciasteczka, butelka wody0$

Prosimy o wybranie opcji.

DALEJ

Napoje


0$

Prosimy o wybranie opcji.

DALEJ

Zastawa

Prosta zastawa papierowa

Tematyczna zastawa kolorowa (+30zł)


Zastawa leśna (+30 zł)


Zastawa SPA (+30 zł)

Dodatki

Raca na tort (+5zł)

Świeczki z kolorowymi płomieniami (+20zł)


0$

Prosimy o wybranie opcji.

DALEJ

Tort

Tort mały- polecany do 10 osób

Tort średni - polecany do 15 osób

Tort duży - polecany do 20 osób (+120zł)

Tort ze słodyczy Kinder (+120zł)

Przyniosę własny tort lub nie chcę tortu (bez dopłaty)


0$

Prosimy o wybranie opcji.

DALEJ

Twórcze prace


Łapacze Snów


Sól do kąpieli w ozdobnych słoiczkach


Świąteczne Medaliony


Chcę otrzymać propozycję


0$

Prosimy o wybranie opcji.

DALEJ

Kwota końcowa

Końcowa kwota przyjęcia:

Podsumowanie

Opis Informacje Ilość Cena
Zniżka
Kwota łącznie

Wysyłam niezobowiązujące zapytanie.

prokol

Tak wyglądają

urodziny w warsztatowni

prokol

Najlepsze

rekomendacje...

…to wracające do nas dzieci, które organizują własne urodziny lub spotykają się w gronie znajomych z innych okazji, często zapraszają także rodziców do wspólnej zabawy w Pokojach Zagadek czy do udziału w rodzinnych warsztatach, proszą rodziców o zapis na półkolonie. Was także zapraszamy do grona naszej kameralnej społeczności

Anna Dworakowska

Właścicielka, Aktywny trener

prokol

faq

Najczęściej zadawane pytania

Mamy do dyspozycji kilka pakietów urodzinowych do wyboru. Wszystkie są dedykowane zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, jednak różnią się one tematyką przewodnią. Polecamy kierować się zainteresowaniami dzieci przy wyborze odpowiedniego pakietu.

Tak.  Możemy zorganizować urodziny nawet dla 24 osób – wówczas projektujemy indywidualny scenariusz uroczystości.

Nie, w przypadku urodzin w pokojach zagadek wymagamy obecności przynajmniej jednego dorosłego opiekuna. Jeżeli nie chcą Państwo uczestniczyć w zabawie z dziećmi istnieje możliwość wejścia dzieci z naszym animatorem – w tym celu prosimy tylko o informację.

Tak. W zależności od ilości dzieci biorących udział w zabawie dostosowujemy liczbę opiekunów, aby zapewnić wystarczające bezpieczeństwo oraz wypełnić cały program urodzinowy.

Zgadzamy się aby tort urodzinowy był zorganizowany przez Państwa. Jednak reszta poczęstunku musi być wybrana w ramach naszej oferty. Wynika to z konieczności przygotowania poczęstunku odpowiednio wcześnie oraz przepisów sanepidu.

Tak. Prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 200 zł przy rezerwacji urodzin. Wpłaty można dokonać na konto Art-Flow Anna Dworakowska 53 1140 2017 0000 4202 0626 6672 lub osobiście w siedzibie firmy po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania. W tym samym czasie wydawane są Państwu bezpłatne zaproszenia. Możliwość zwrotu zadatku istnieje jedynie przy powiadomieniu o rezygnacji przynajmniej na 2 tygodnie przed rezerwowanym terminem  – warunkiem koniecznym jest zwrot wystawionego paragonu.

Masz inne pytanie? Napisz    Zimowe Półkolonie Marzeń2020

    Najciekawsze zimowe półkolonie 2020 w Szczecinie - magiczny świat pełen atrakcji na wyciągnięcie ręki. U nas dzieci spędzą czas twórczo, rozwijając kompetencje podczas niezwykłych zabaw. Korzystamy z Pokoi Zagadek, Pracowni, Strefy Relaksu...Sprawdź ofertę i zapisz dziecko zanim zrobią to inni ;)