Półkolonie Szczecin - zapisy na ferie zimowe - Warsztatownia
Półkolonie – zapisy na ferie zimowe! 2018-01-04T22:46:21+00:00

CZAS WOLNY OD SZKOŁY – PÓŁKOLONIE

Czas wolny od szkoły ma być zapamiętany! To czas kiedy szkoła ma być odstawiona na bok, a na pierwszy plan przychodzą atrakcje. Różne atrakcje! To co robimy podczas naszych półkolonii to zapewnienie takich wrażeń, żeby było co opowiadać po powrocie do szkoły. Prowadzimy zajęcia w małych grupach dzięki którym dzieci zaprzyjaźniają się ze sobą, nabywają nowe umiejętności i dobrze się bawią. Zobacz co przygotowaliśmy na wolne dni!

Kreatywne zajęcia twórcze

Zobacz jak pracują u nas dzieci!

Twórcze zajęcia artystyczne

Podczas kreatywnych zajęć plastycznych tworzymy zarówno formy płaskie jak i przestrzenne. Wykorzystujemy utwardzacze Powertex do stworzenia rzeźb, które stanowić będą pamiątkę z półkolonii przez długie lata. Codziennie pracujemy wykorzystując inne techniki, wszystkie materiały zapewniamy my, jedyne co musicie ze sobą zabrać to odrobina chęci i ciekawość dobrze wyposażonej pracowni, która jest istną fabryką artystycznych pomysłów.

Ucieczka z pokoju zagadek

Dzieci zamknięte w pokojach zagadek

Czy przechytrzycie piratów i uwolnicie Trolle?

Jedyna taka atrakcja dla dzieci w Szczecinie! Dzieci zamknięte w pokojach pełnych zagadek, które trzeba rozwiązać, żeby odzyskać wolność. Tutaj liczy się współpraca, umiejętność kombinowania i spryt. Dwa scenariusze, dwa dni świetnej zabawy w tematyce pirackiej i leśnej! Emocje, które będą nam towarzyszyć przerosną Państwa najśmielsze oczekiwania!

Fontanna czekoladowa

Słodka chwila przyjemności

W przerwach między zajęciami - słodkości

W przerwach między atrakcjami mamy dla dzieci również niespodzianki. Przygotowujemy fontannę czekoladową wraz z paterą z owocami i ciasteczkami. Codziennie dla dzieci zapewniamy II śniadanie + dwudaniowy obiad, a na przekąskę napoje i owoce – tak by każdy znalazł dla siebie coś, co mu zasmakuje. Zdrowe wyżywienie dostarcza nam sprawdzona firma cateringowa. Oprócz tego dzieci mogą przynieść ze sobą ulubione przekąski.

Codzienne wyjścia

Wspólna zabawa pełna humoru i śmiechu

AKTYWNE ZAJĘCIA W MIEJSCACH ROZRYWKI

Pomiędzy warsztatami korzystamy z pięknych miejsc, które dostarcza nam nasze miasto. Zwiedzamy Zamek Książąt Pomorskich, Muzeum Techniki czy Ratusz Staromiejski. Na najbliższe półkolonie planujemy wyjście do zaprzyjaźnionego Escape Roomu „Po drugiej stronie lustra” aby odbyć niezwykłą przygodę, poznać wspaniałą opowieść o Alicji w Krainie Czarów i wykonać zaczarowane prace w tej bajkowej tematyce.

Warsztat edukacyjno - twórczy

Zwiedzamy Szczecin

Inspirujemy się

Na spotkaniach edukacyjnych poznajemy uroki naszego miasta. Wspólnie czytamy i zwiedzamy co inspiruje nas do działań twórczych w tematyce regionalnej. W najbliższych terminach półkolonii weźmiemy udział w zajęciach muzycznych prowadzonych przez prawdziwą Panią Dyrygent Chóru, razem zwiedzimy filharmonię i pobawimy się w detektywów na tropie szczecińskich dźwięków.

Odpoczynek w strefie relaksu

Po intensywnych zajęciach odpoczynek

Po aktywnych zajęciach trzeba odpocząć

Oczywiście zawsze mamy w planach czas na odpoczynek. Spędzamy te chwile w strefie relaksu. Zapewniamy miękkie szlafroczki i znakomity nastrój. Muzyka chillout ukoi nasze zmysły. Przygotujemy naturalne kosmetyki i oddamy się chwilom zapomnienia podczas aromaterapii, któręj zapach uczestnicy wybiorą samodzielnie.

Tak było do tej pory 

Bardzo fajne miejsce na spędzenie urodzin z dzieckiem. Polecam

Marcin Jarczyński, Sprawdź inne opinie!

Polecam każdemu kto chce się wybrać z dzieckiem i chce być trochę jak dziecko. Fajne zagadki, wszystko w temacie. Przez chwilkę można poczuć się jak prawdziwy pirat 😉

Małgorzata Zalewska, Sprawdź inne opinie!

Ciekawie, twórczo i z pomysłem! Nie ma czasu na nudę 🙂

Alicja Leszko, Sprawdź inne opinie!

Świetne miejsce, fantastyczna zabawa!!
Polecam

Marta Szymańska, Sprawdź inne opinie!

Super sprawa!

Ciekawe pomysły i dziecięcy escape room z moim ulubionym dziecięcym tematem 😉

Harmonogram półkolonii

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani, doświadczeni instruktorzy i pedagodzy, którzy sprawią, że Państwa dzieci spędzą czas w sposób atrakcyjny i twórczo relaksujący. Liczba uczestników ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Półkolonie Szczecin!


 • 560 zł za cały turnus

Harmonogram półkolonii

 • zabawa w pokojach zagadek – Escape Room dla dzieci

 • autorski program „Alicja w Krainie Czarów” – wizyta w pokoju zagadek Po Drugiej Stronie Lustra

 • kreatywne zajęcia twórcze

 • stały dostęp do materiałów plastycznych: kącik materiałów

 • czas w strefie relaksu (miękkie szlafroczki, muzyka chillout, przygotowanie naturalnych kosmetyków, ozdabianie klapek, aromaterapia)

 • fontanna czekoladowa wraz z paterą owoców oraz ciasteczkami

 • sprawdzony catering (II śniadanie + obiad), napoje, owoce

 • wyjścia na terenie miasta (Zamek Książąt Pomorskich)

 • praca w małej grupie (max 12 osób)

 • możliwość przedłużenia do godziny 17 (dopłata w wysokości 10 zł/dzień)

 • fotografie z całego turnusu

Zobacz nasze pozostałe atrakcje