Najlepsze PÓŁKOLONIE w Szczecinie

ATRAKCJE DLA DZIECI

Imię i nazwisko opiekuna*

Imię i nazwisko dziecka*

Adres email*

Numer telefonu*

Wybierz termin*

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)

*Wymagane

Najlepsze PÓŁKOLONIE w Szczecinie

TAK BYŁO DO TEJ PORY

Udanych trunusów
Wykonanych Prac
Godzin Radości
Zadowolonych Dzieci
Kreatywne Zajęcia Twórcze

Codziennie pracujemy plastycznie-technicznie-artystycznie tworząc nowe projekty

Codzienne Wyjścia w Atrakcyjne Miejsca

Wspólna zabawa pełna humoru i śmiechu w miejscach naszego miasta

Zabawa W Pokojach Zagadek

Super Atrakcja, którą dzieci kochają! Posiadamy dwa niezwykłe pokoje zagadek

Odpoczynek w Strefie Relaksu

Relaks w oparciu o techniki Minfulness, aromaterapia, zabawa glamour

Słodka Chwila Przyjemności

Słodkiego poczęstunku nie może zabraknąć, świętowanie mamy wpisane w program!

Tematyczny, Autorski Warsztat Twórczy

Wykorzystujemy nasze doświadczenia aby program półkolonii był wartościowy

Profesjonalna Opieka Doświadczonej Kadry

Pracujemy w doświadczonym składzie, który kocha swoją pracę i czerpie z tego przyjemność

Gwarantowane Bezpieczeństwo

W trosce o Was bezpieczeństwo - pozyttywna opinia Państwowej Straży Pożarnej

Najlepsze PÓŁKOLONIE w Szczecinie

TERMINY I HARMONOGRAM PÓŁKOLONII
FERIE 2020

 • Terminy półkolonii
 • 10-14 lutego 2020
 • 17-21 lutego 2020
 • Harmonogram półkolonii
 • 08:00 – 09:00 Powitanie, kącik kreatywny
 • 09:00 – 10:00 Warsztaty/Zabawy
 • 10:00 – 10:30 II śniadanie
 • 10:30 – 14:00 Warsztaty/wyjścia
 • 14:00 – 14:30 Obiad
 • 14:30 – 15:30 Warsztaty plastyczne
 • 15:30 – 16:00 Kącik kreatywny/ pożegnanie

Najlepsze PÓŁKOLONIE w Szczecinie

cennik

PLN 560 /turnus

Zapisz dziecko do końca GRUDNIA - skorzystaj z niższej ceny (cena regularna od LUTEGO to 600PLN)

PLN 580 /turnus

Zapisz dziecko do końca STYCZNIA - skorzystaj z niższej ceny (cena regularna od LUTEGO to 600 PLN)

Imię i nazwisko opiekuna*

Imię i nazwisko dziecka*

Adres email*

Numer telefonu*

Wybierz termin*

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)

*Wymagane

opinie naszych klientów

Marzena Ż.
Mama Hani

Świetnie miejsce, warte odwiedzenia i jeszcze raz i znów…będziemy wracać na pewno 

Alicja P.
Mama Kuby i Leny

Ciekawie, twórczo i z pomysłem! Nie ma czasu na nudę 

Najlepsze PÓŁKOLONIE w Szczecinie

PÓŁKOLONIE W WARSZTATOWNI W PIGUŁCE

 • autorskie programy
 • pod nadzorem kuratorium
 • kreatywne zajęcia twórcze
 • kącik materiałów plastycznych
 • czas w strefie relaksu
 • sprawdzony catering
 • codzienne wyjścia
 • pamiątkowe fotografie
 • opieka/warsztaty 8:00 - 16:00
 • bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem
 • kameralna atmosfera/małe grupy
 • zniżki dla rodzeństw

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Podczas kreatywnych zajęć plastycznych powstają dzieła, które będą pamiątką z półkolonii w Warsztatowni przez długie lata. Każdego dnia pracujemy inną techniką i wykorzystujemy, często zaskakujące, różnorodne materiały aby stworzyć coś wyjątkowego. Bierzemy pod uwagę potrzeby i pomysły dzieci bo liczy się przede wszystkim kreatywność. Jednocześnie wybieramy takie techniki aby każdy uczestnik odniósł sukces i czerpał przyjemność z artystycznej pracy realizując swoje własne pomysły.

     

Jeśli tylko aura pozwala nam na odrobinę szaleństwa korzystamy z jej uroków i wychodzimy na zewnątrz. W planie mamy także trzy atrakcyjne wyjścia do zaprzyjaźnionych firm – w zależności od dostępności atrakcji i kwalifikacji uczestników korzystamy ze Ścianki Wspinaczkowej „Geko”, „Kobi” – Kopnij Bilę, Galerii „Tworzę się”, Wrotkarni „RollingWings”, Multikina oraz innych atrakcji będących w naszym zasięgu. Poznajemy także uroki naszego Szczecina podczas wycieczek.

               

Każdy turnus naszych półkolonii to ogromne emocje podczas gier w Pokojach Zagadek. Obecnie posiadamy dwa niezwykłe scenariusze „Leśne Trolle” oraz świeżo oddany „Uratuj Święta” aby magia niezwykłych chwil trwała jeszcze dłużej. Uczestnicy rozwiązują zagadki pod opieką doświadczonych animatorów w pokojach stylizowanych na tajemniczy las oraz chatkę Św. Mikołaja. Wrażenia z tej zabawy są niezapomniane a gra z chęcią powtarzana jest nawet kilka razy w ciągu turnusu! To po prostu trzeba przeżyć!

Oczywiście zawsze mamy w planach czas na odpoczynek. Spędzamy te chwile w strefie relaksu. Zapewniamy miękkie szlafroczki i znakomity nastrój. Muzyka chillout ukoi nasze zmysły. Przygotujemy naturalne kosmetyki i oddamy się chwilom zapomnienia podczas aromaterapii, której zapach uczestnicy wybiorą samodzielnie. Pracujemy na naturalnych składnikach, które są na wyposażeniu praktycznie każdego domu, dlatego te zabawy będzie można powtarzać bez końca!

Tradycją już stał się słodki poczęstunek na zakończenie turnusu! Świeże owoce i chrupiące ciasteczka polane topioną czekoladą to coś, co uczestnicy lubią najbardziej! Oczywiście taka niespodzianka pojawia się u nas tylko raz w ciągu turnusu ale ci, którzy do nas wracają pytają czy na pewno i kiedy będzie ta słodka chwila, na którą bardzo czekają. Produkty żywnościowe dostarcza nam sprawdzona i niezwykła firma kateringowa, nieuwzględniająca potrzeby Waszych dzieci (diety wegetariańskie/bezglutenowe nie są problemem).

Do naszego programu przemycamy czynnik edukacyjny, korzystając z zasobów pracowni i kreatywności naszych opiekunów, każdy turnus mianujemy tematem przewodnim. W żadnym z turnusów nie zabraknie atrakcyjnych wydarzeń i bazowych punktów naszego programu, będą jednak zdominowane i skierowane na ich tematykę.

W Warsztatowni opiekę nad Państwa dziećmi sprawują tylko osoby posiadające uprawnienia do pracy. Ponadto kochamy to co robimy, dlatego taka praca jest przyjemnością, co przekłada się na jakoś naszej pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenia w pracy z dziećmi. Każdy turnus półkolonii zgłaszany jest do kuratorium – zapytaj o numer zgłoszenia.

   

Oświadczenie

Pragniemy zapewnić Państwa, że w naszej działalności dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie naszych gości jest, i zawsze będzie najwyższym priorytetem. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, by czas spędzony w naszych pokojach był nie tylko atrakcyjny, ale nade wszystko – bezpieczny.

Nasz lokal został przygotowany przez profesjonalną firmę BHP, kontrolowany jest zgodnie z terminarzem, wyposażony w niezbędny sprzęt, oznaczenia, instrukcje zgodnie z rozporządzeniem w sprawie ochrony przeciwpożarowej. Nad Wami i Waszymi dziećmi czuwają osoby do tego przygotowane i uprawnione, przebieg zabaw jest monitorowany.  Zapewniamy, że możecie czuć się u nas bezpiecznie.

Zabezpieczenia, które są w naszym lokalu to:

 • monitoring – każda gra jest nadzorowana przez zestaw kamer i obsługującą ją stale osobę, tzn Mistrza Gry, który w każdej sekundzie gry czuwa nad Wami reagując na Wasze potrzeby;
 • gaśnice – są w każdym pomieszczeniu naszego lokalu, mimo braku takich wymagań w przepisach zadbaliśmy o dodatkowe urządzenia aby zwiększyć bezpieczeństwo;
 • czujniki dymu – zamontowane są w każdym pomieszczeniu;
 • oznakowanie całego lokalu zgodnie z wymaganiami. Będąc w jakimkolwiek miejscu naszego lokalu nikt nie będzie miał wątpliwości w jaki sposób i jaką drogą może go opuścić;
 • odpowiedzialni i przeszkoleni ludzie z uprawnieniami do pracy z dziećmi i udzielania pierwszej pomocy;

Ponadto lokal nasz spełnia warunki lokalu handlowo-usługowego, posiadamy wszystkie wymagane raporty z kontroli budynku i lokalu oraz:

 • protokół z przeglądu podręcznego sprzętu przeciwpożarowego;
 • protokół z czynności kontrolno-rozpoznawczych przeprowadzonych przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie z wynikiem pozytywnym – bez uwag i zastrzeżeń;

Spełniamy warunki przepisów regulujących naszą działalność:

Przede wszystkim jednak zapewniamy Was o świadomym i odpowiedzialnym prowadzeniu tego typu działalności. Nasze pokoje nie są zamykane na czas Waszej gry.

Zapraszamy Was serdecznie do dalszej zabawy w Warsztatowni!

Anna Dworakowska – właściciel

Najlepsze PÓŁKOLONIE w Szczecinie

zadzwoń i zapytaj

502 523 884

Zimowe Półkolonie Marzeń2020

Najciekawsze zimowe półkolonie 2020 w Szczecinie - magiczny świat pełen atrakcji na wyciągnięcie ręki. U nas dzieci spędzą czas twórczo, rozwijając kompetencje podczas niezwykłych zabaw. Korzystamy z Pokoi Zagadek, Pracowni, Strefy Relaksu...Sprawdź ofertę i zapisz dziecko zanim zrobią to inni ;)