Pokoje Zagadek Dla Dzieci W Szczecinie

Pokój zagadek to wartościowa alternatywna dla cyfrowego świata komputerów i tabletów. Pokazujemy dzieciom, jak można bawić się wspólnie z najbliższymi, dążąc do osiągnięcia wspólnego celu. Pokój zagadek dla dzieci jest więc nie tylko świetną zabawą, ale także kreatywną i rozwijającą najmłodszych przygodą. Jest to jedyne takie miejsce w Szczecinie, w związku z czym tym bardziej warto zainteresować się naszą ofertą!

My Was wpuszczamy do innego świata, zbudowanego specjalnie dla Waszych emocji i wrażeń a Waszym zadaniem jest rozwiązać wszystkie zagadki,  wykonać zadania i współpracować z pozostałymi członkami Waszej drużyny.

Zarezerwuj pasujący Wam termin już dzisiaj. Doskonała rozrywka jest dla Ciebie i Twojego dziecka na wyciągnięcie ręki, a rezerwacje dokonasz całkowicie online.

Bezpieczeństwo w Pokojach Zagadek

JAK O WAS DBAMY

Warsztatownia przygotowana została przez profesjonalną firmę BHP na początku naszej działalności. Dla Waszego bezpieczeństwa:

gaśnica w każdym pomieszczeniu

czujka dymu w każdym pomieszczeniu

prawidłowe oznakowanie drogi ewakuacyjnej

świadomy i przeszkolony personel, który czuwa nad każdą grą

monitoring w pokojach

apteczka na wyposażeniu

pokoje ZAWSZE otwarte

LISTA PROTOKOŁÓW I OPINII

Warsztatownia posiada komplet dokumentów wymaganych aby bezpiecznie prowadzić działalność w tym miejscu:

POZYTYWNĄ opinię Miejskiej Komendy Straży Pożarnej o spełnieniu wymagań ochrony przeciwpożarowej
protokoły z wszystkich przeglądów instalacji na terenie naszego lokalu oraz całego budynku

Dokumenty te znajdują się w siedzibie firmy i na Państwa życzenie zostaną okazane do wglądu.

URATUJ ŚWIETA!

Magia Świąt w niezwykle ciepłym i przytulnym pokoju Św. Mikołaja. Jest tu wszystko: okno z zimowym widokiem, przystrojona choinka, lista grzecznych dzieci, ale czegoś jednak brakuje…nie ma Mikołaja, który zostawił Wam do rozwiązania zagadki, od ich rozwiązania zależą Święta….

Wykażcie się sprytem, pomysłowością i współpracą a uratujecie Święta, na które wszyscy tak bardzo czekają! Lista zadań jest długa.

Nie będziecie jednak całkowicie sami. Mikołaj poprosił Śnieżynkę o pomoc, gdybyście jej potrzebowali. Z pewnością udzieli Wam wskazówek jeśli zajdzie taka potrzeba.Do dzieła!

Pokój przeznaczony dla rodzin z dziećmi od lat 8.

LEŚNE TROLLE

Trolle wbrew temu co czasami się o nich słyszy to niezwykle słodkie i przyjaźnie nastawione do ludzi stworzenia. Te kolorowe i wiecznie uśmiechnięte stworki wiodą spokojne życie w tajemniczym lesie. Niestety paskudni Bergeni uwięzili grupkę Trolli i uciekli w nieznane.

Dostaliście wiadomość z leśnego królestwa, że Wasi przyjaciele są uwięzieni w tajemniczym lesie, w którym dzieją się magiczne rzeczy.

Czas zebrać ekipę i ruszyć trollom na ratunek. Tylko Wy możecie przeciwstawić się klątwie czarnoksiężnika i uwolnić trolle. Czas zebrać ekipę i ruszyć Trollom na ratunek!

Pokój przeznaczony dla rodzin z dziećmi od lat 8.

OCENA NASZEGO POKOJU PRZEZ GRACZY

OPINIE O NASZYCH POKOJACH

Obsługa
0%
Trudność
0%
Klimat
0%
Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę. Polecam zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Łukasz Karasiewicz
Designer

NASZE POKOJE W PIGUŁCE

Ilość graczy: 2-6 osób (w tym przynajmniej 1 dorosły)

Czas: 60 minut

Przeznaczenie: Dzieci od 8 lat i dorośli

Cena: od 80 zł

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Tak! Nasz lokal posiada wszelkie wymagane zabezpieczenia, przeglądy i przeprowadzone kontrole oraz pozytywną opinię Komendy Miejskiej o spełnieniu wymogów ochrony przeciwpożarowej. Nasze pokoje na czas gry nie są zamykane, w każdej chwili możecie otworzyć drzwi i wyjść na zewnątrz. Nad każdą grą czuwa Mistrz Gry monitorując jej przebieg i reagując na zaistniałe sytuacje. U nas możecie czuć się całkowicie bezpieczni.

 

 

Do pokoju może wejść od jednej do pięciu osób, w tym przynajmniej jeden dorosły opiekun. W wyjątkowych sytuacjach, po ustaleniu z właścicielem w grze może wziąć udział 6 osób, jednak grę obejmuje wówczas dopłata w wysokości 35 zł. W przypadku gry dwóch lub jednej osoby obowiązuje zniżka w wysokości 20 zł.

Najłatwiej zrobić to przez kalendarz rezerwacyjny umieszczony na stronie www.warsztatownia.info/rezerwacje. Przedpłata nie jest wymagana.

Pokój zagadek dedykowany jest dla dzieci w wieku od 8 lat. Nie określamy górnej granicy, bowiem świetnie się w nim bawią zarówno dzieci jak i dorośli. Pokoje nie nadają się jednak dla grupy przedszkolaków, nawet z dorosłym opiekunem, bowiem czas skupienia uwagi takich dzieci jest znacznie poniżej godziny, którą trwa zabawa. Zagadki w naszych pokojach także są projektowane dla dzieci szkolnych, zgodnie z ich możliwościami psychofizycznymi.

Nie. Jest to zabawa przeznaczona dla dzieci pod opieką przynajmniej jednej osoby dorosłej. Nasza firma stawia na bezpieczeństwo i klarowność zasad. Dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia mogą wziąć udział w zabawie tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Od tej reguły nigdy nie było i nie ma żadnej możliwości odstępstwa.  W niektórych przypadkach starszych dzieci oraz młodzieży po 13 roku życia Mistrz Gry ma prawo odmówić gry bez opiekuna.

Istnieje możliwość wejścia dzieci z animatorem jednak należy taką potrzebę zamówić wcześniej telefonicznie (502 523 884) lub mailowo (kontakt@warsztatownia.info), nie zawsze jest to możliwe (zależne od dostępności personelu oraz czasu rezerwacji) .

Najlepiej przyjść na czas. Rezerwacja pokoju jest określona konkretną godziną i wówczas rozpocznie się Wasza zabawa. Prosimy nie przychodzić pół godziny przed czasem, spotkać możecie wówczas poprzednią grupę, która z emocjami może zdradzić Wam szczegóły swojej gry, które dla Was są jeszcze tajemnicą. Po każdej grze przygotowujemy pokój dla kolejnej grupy – chcemy przygotować go dla Was perfekcyjnie, na to tez potrzebujemy czasu. Nie posiadamy poczekalni ani kawiarni.

Ubierzcie się swobodnie tak, abyście czuli się komfortowo.

Zapłaty można dokonać na miejscu gotówką lub on-line kupując Voucher na stronie www.warsztatownia.info/voucher