Pokój zagadek – Escape Room dla dzieci2018-02-10T21:40:43+00:00

ESCAPE ROOM DLA DZIECI W SZCZECINIE

Pokój zagadek zwany popularnie Escape Room‚em dla dzieci to ucieczka od cyfrowego świata komputerów i tabletów. Pokazujemy dzieciom, jak można bawić się wspólnie z najbliższymi, dążąc do osiągnięcia wspólnego celu. Escape Room dla dzieci jest więc nie tylko świetną zabawą, ale także kreatywną i rozwijającą najmłodszych przygodą. Jest to jedyne takie miejsce w Szczecinie, w związku z czym tym bardziej warto zainteresować się naszą ofertą!

My Was zamykamy w innym świecie, a Wasze zadanie to uciec przed piratami, którzy Was porwali i uwięzili w swojej kajucie. Wydostać możecie się, rozwiązując zagadki, przechodząc zadania zręcznościowe i współpracując z pozostałymi członkami Waszej załogi.

Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych rozrywek na całym świecie, a my jako jedyni w Szczecinie stworzyliśmy pokój dedykowany specjalnie dla dzieci.

Zobacz film z naszego Escape Room’u dla dzieci, przeczytaj, na czym będzie polegać zabawa i zarezerwuj pasujący Ci termin. Doskonała rozrywka jest dla Ciebie i Twojego dziecka na wyciągnięcie ręki, a możliwość zapisania się na nią, tak łatwa i wygodna.

Piracka Przygoda

Ciepłe morze, wspaniała pogoda i Wy zrelaksowani i szczęśliwi, ale mieliście pecha. Spotkaliście piratów, którzy dla żartów zamknęli Was w swojej kajucie. Zostawili Wam jednak szereg wskazówek, które mogą Wam pomóc. Rozwiążcie je wszystkie, a odzyskacie wolność.

Wykażcie się odwagą, sprytem i pomysłowością. Jeśli uda Wam się przechytrzyć piratów możecie wywinąć im jeszcze jakiś numer!

Nie będziecie jednak całkowicie sami. Po drodze możecie spotkać cennego sprzymierzeńca, którego może uda Wam się również wyrwać z rąk piratów.

Do dzieła piraci!
Wszyscy na pokład!

  Leśne Trolle  


Leśne Trolle

Trolle wbrew temu co czasami się o nich słyszy to niezwykle słodkie i przyjaźnie nastawione do ludzi stworzenia. Te kolorowe i wiecznie uśmiechnięte stworki wiodą spokojne życie w tajemniczym lesie. Niestety paskudni Bergeni uwięzili grupkę Trolli i uciekli w nieznane.

Dostaliście wiadomość z leśnego królestwa, że Wasi przyjaciele są uwięzieni w tajemniczym lesie, w którym dzieją się magiczne rzeczy.

Czas zebrać ekipę i ruszyć trollom na ratunek. Tylko Wy możecie przeciwstawić się klątwie czarnoksiężnika i uwolnić trolle. Zbierzcie ekipę i do dzieła!

Tak więc pełna mobilizacja…
...i ruszamy z pomocą!

Piracka Przygoda  


Piracka Przygoda
Leśne Trolle

OCENA NASZEGO POKOJU PRZEZ GRACZY

Obsługa 100%
Trudność 45%
Klimat 100%

OPINIE O NASZYCH POKOJACH

Super miejsce świetna zabawa ..pomysł pokoju bardzo ciekawy nieprzewidywalny …polecam wszystkim dzieciom i nie tylko  …p.s. przesympatyczna właścicielka czekamy na więcej 

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę. Polecam zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Łukasz Karasiewicz, Zobacz więcej opinii!

Świetne miejsce, fantastyczna zabawa!!
Polecam

Marta Szymańska, Zobacz więcej opinii!

NASZE POKOJE W PIGUŁCE

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Do pokoju może wejść maksymalnie 5 osób w tym przynajmniej jeden dorosły opiekun.

Najłatwiej zrobić to przez formularz dostępny po kliknięciu przycisku dostępnego przy opisie pokoju. Przedpłata nie jest wymagana.

Nie. Jest to zabawa przeznaczona dla dzieci pod opieką przynajmniej jednej osoby dorosłej. Istnieje możliwość wejścia dzieci z animatorem. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapłaty można dokonać na miejscu gotówką.

Ubierzcie się swobodnie tak, abyście czuli się komfortowo.

Pokój zagadek dedykowany jest dla dzieci w wieku od 7 lat. Nie określamy górnej granicy, bowiem świetnie się w nim bawią zarówno dzieci jak i młodzież.

Najlepiej przyjść 5 minut przed rozpoczęciem zabawy, abyśmy zdążyli wyjaśnić wszystkie zasady.

Zobacz nasze pozostałe atrakcje