Pokoje Zagadek / Escape Room
 W Szczecinie

Pokoje Zagadek / Escape Room to wartościowa alternatywna dla cyfrowego świata komputerów i tabletów. Pokazujemy dzieciom, jak można bawić się wspólnie z najbliższymi, dążąc do osiągnięcia wspólnego celu. Pokazujemy dorosłym jak współpracować i osiągać cele osobiste.

Jest to więc nie tylko świetna zabawa, ale także kreatywną i rozwijająca przygoda dla młodszych, starszych, dla wszystkich! Jest to jedyne takie miejsce w Szczecinie, w związku z czym tym bardziej warto zainteresować się naszą ofertą!

My Was wpuszczamy do innego świata, zbudowanego specjalnie dla Waszych emocji i wrażeń a Waszym zadaniem jest rozwiązać wszystkie zagadki, wykonać zadania i współpracować z pozostałymi członkami Waszej drużyny.

Zarezerwuj pasujący Wam termin już dzisiaj. Doskonała rozrywka jest dla Ciebie i Twojego dziecka na wyciągnięcie ręki, a rezerwacji dokonasz całkowicie online.

ZOSTAŃ MILIONEREM

Najnowszy pokój w innowacyjnej fabule.  Przed Wami kilkadziesiąt zagadek a każda z nich nagradzana czekiem o określonej wartości. Wygrywając je wszystkie zdobywacie okrągły MILION! Czy Wam się to uda – zależy tylko i wyłącznie od Was. Warto podjąć wyzwanie i zmierzyć się z łamigłówkami, które przygotowaliśmy!

Wykażcie się sprytem, pomysłowością i współpracą a Wasza wygrana będzie ogromna. Lista zagadek jest długa, ale co to dla Was.

Przygotowaliśmy ciekawy loftowy klimat (jak zwykle wszystko wykonane własnoręcznie), odnajdą się tutaj miłośnicy i elektroniki i kłódek, zagadek manualnych i logicznych, wrażeń estetycznych i emocji gry.

Pokój dla grup dorosłych, przyjazny dzieciom w wieku szkolnym.

LEŚNE TROLLE

Trolle, wbrew temu co czasami się o nich słyszy to niezwykle słodkie i przyjaźnie nastawione do ludzi stworzenia. Te kolorowe i wiecznie uśmiechnięte stworki wiodą spokojne życie w tajemniczym lesie. Niestety paskudni Bergeni uwięzili grupkę Trolli i uciekli w nieznane.

Dostaliście wiadomość z leśnego królestwa, że Wasi przyjaciele są uwięzieni w tajemniczym lesie, w którym dzieją się magiczne rzeczy.

Czas zebrać ekipę i ruszyć trollom na ratunek. Tylko Wy możecie przeciwstawić się klątwie czarnoksiężnika i uwolnić trolle. Czas zebrać ekipę i ruszyć Trollom na ratunek!

Zabawa przeznaczona dla rodzin z dziećmi szkolnymi oraz grup dorosłych.

OCENA NASZEGO TRENINGU PRZEZ GRACZY

OPINIE O NASZYCH TRENINGACH

Obsługa
0%
Trudność
0%
Klimat
0%
Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę. Polecam zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Łukasz Karasiewicz
Designer

NASZE TRENINGI W PIGUŁCE

Ilość graczy: 1-6 osób (w tym przynajmniej 1 dorosły)

Czas: 60 minut

Przeznaczenie: Dorośli (z dziećmi od lat 8)

Cena: od 100 zł

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Tak! Nasz lokal posiada wszelkie wymagane zabezpieczenia, przeglądy i przeprowadzone kontrole oraz pozytywną opinię Komendy Miejskiej o spełnieniu wymogów ochrony przeciwpożarowej. Nasze pokoje na czas gry nie są zamykane, w każdej chwili możecie otworzyć drzwi i wyjść na zewnątrz. Nad każdą grą czuwa Mistrz Gry monitorując jej przebieg i reagując na zaistniałe sytuacje. U nas możecie czuć się całkowicie bezpieczni. Pomieszczenia są dezynfekowane, nosimy maseczki, przestrzegamy wymogów GIS.

 

 

Do pokoju może wejść od jednej do pięciu osób, w tym przynajmniej jeden dorosły opiekun. W wyjątkowych sytuacjach, po ustaleniu z właścicielem w grze może wziąć udział 6 osób, jednak grę obejmuje wówczas dopłata w wysokości 35 zł. W przypadku gry dwóch lub jednej osoby obowiązuje zniżka w wysokości 20 zł.

Najłatwiej zrobić to przez kalendarz rezerwacyjny umieszczony na stronie www.warsztatownia.info/rezerwacje. Przedpłata nie jest wymagana.

Trening interpersonalny  dedykowany jest dla dzieci szkolnych. Nie określamy górnej granicy, bowiem świetnie się w nim bawią zarówno dzieci jak i dorośli. Pokoje nie nadają się jednak dla grupy przedszkolaków, nawet z dorosłym opiekunem, bowiem czas skupienia uwagi takich dzieci jest znacznie poniżej godziny, którą trwa zabawa. Zadania podczas treningu także są projektowane dla dzieci szkolnych, zgodnie z ich możliwościami psychofizycznymi.

Nie. Jest to zabawa przeznaczona dla dzieci pod opieką przynajmniej jednej osoby dorosłej. Nasza firma stawia na bezpieczeństwo i klarowność zasad. Dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia mogą wziąć udział w zabawie tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Od tej reguły nigdy nie było i nie ma żadnej możliwości odstępstwa.  W niektórych przypadkach starszych dzieci oraz młodzieży po 13 roku życia Mistrz Gry ma prawo odmówić gry bez opiekuna.

Istnieje możliwość wejścia dzieci z animatorem jednak należy taką potrzebę zamówić wcześniej telefonicznie (502 523 884) lub mailowo (kontakt@warsztatownia.info), nie zawsze jest to możliwe (zależne od dostępności personelu oraz czasu rezerwacji) .

Najlepiej przyjść na czas. Rezerwacja treningu jest określona konkretną godziną i wówczas rozpocznie się Wasza zabawa. Prosimy nie przychodzić pół godziny przed czasem, spotkać możecie wówczas poprzednią grupę, która z emocjami może zdradzić Wam szczegóły swojej gry, które dla Was są jeszcze tajemnicą. Po każdej grze przygotowujemy trening dla kolejnej grupy – chcemy przygotować go dla Was perfekcyjnie, na to tez potrzebujemy czasu. Nie posiadamy poczekalni ani kawiarni (chociaż żałujemy).

Ubierzcie się swobodnie tak, abyście czuli się komfortowo.

Zapłaty można dokonać na miejscu gotówką lub on-line kupując Voucher na stronie www.warsztatownia.info/voucher

Bezpieczeństwo podczas gry w Pokojach Zagadek /Escape Room