Zajęcia klasowe - grupowe zajęcia dla klas
Zajęcia klasowe – grupowe zajęcia dla klas 2017-10-26T19:52:33+00:00

ZAJĘCIA GRUPOWE

Nasze zajęcia to wzbogacenie oferty szkolnej o niestandardowe formy pracy, które wspierają działania nauczycieli, dają dzieciom satysfakcję i radość tworzenia. U nas dzieci, podczas samodzielnej aktywności poznają nowe materiały i podejmują wyzwania. Dajemy Wam możliwość uczestnictwa w warsztatach, które na celu mają zmienić sposób myślenia. Obecnie posiadamy 30 miejsc do pracy w sali warsztatowej, salkę relaksacyjną dla 12 osób oraz kilka autorskich programów bazujących na działaniach twórczych, na które zapraszamy klasy (szkoły każdego stopnia), firmy oraz inne grupy zorganizowane.

Przykładowe tematy spotkań

Warsztat edukacyjno-twórczy, podczas którego każdy uczestnik wykonuje obraz metodą transferu – pojedyncze obrazy składają się na jeden duży. Takie zajęcia sprawiają, że każdy jest tak samo ważny i stanowi część wspólnego działa. Dzieci pracują również w oparciu o autorskie narzędzia wspomagające integrację grupy świetnie się przy tym bawiąc.

Warsztat dla grupy do 15 uczestników, na który składają się wejścia do Escape Room’u, zajęcia plastyczne o dowolnie ustalonej tematyce oraz odpoczynek w strefie relaksu z muzyką chillout oraz pokazem tworzenia naturalnych kosmetyków.

Organizujemy wydarzenia na Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Wielkanoc, Dzień Matki, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie i ze względu na inne okazje. Przygotowujemy spotkania oraz pokazujemy jak można bawić się wspólnie z bliskimi.

Jesteśmy otwarci na propozycje utworzenia tematycznych spotkań specjalnie dla grupy uczestników. Macie pomysł na takie spotkanie? Napiszcie do nas! My mamy wiedzę i możliwości ich organizacji.

Zobacz nasze pozostałe atrakcje