Pokój zagadek – voucher

Voucher prezentowy – by spędzić czas razem !

Voucher do wykorzystania w Pokojach Zagadek – Uratuj Święta lub Leśne Trolle – niezapomniana zabawa, ogromna ilość emocji i wrażeń, wspaniała rodzinna rozrywka dla tych mniejszych i większych, żądnych przygód i ciekawskich życia.

Bo najważniejsze to spędzić czas razem. W czasach kiedy Twoje dzieci mają już dosłownie wszystko zaskocz je wyjątkowym prezentem i wspólnym czasem. Pozwólcie się zamknąć w Pokoju Zagadek, gdzie czas płynie zupełnie inaczej, gdzie zapomnicie o troskach dnia, przeżyjecie przygodę, sprawdzicie swój spryt, poćwiczycie współpracę i wyjdziecie z uśmiechem na buzi.

Podaruj dziecku (i sobie) emocje, jako pomysłowy prezent, jako dodatek, jako niespodziankę, której się nie spodziewa lub baaardzo pragnie (taaak, ogrom Was do nas wraca, wspominając wcześniejsze gry w pokojach, które budujemy z pasją i sercem specjalnie dla Was!

  • do wykorzystania przez 6 miesięcy

  • jedyny dziecięcy pokój zagadek w Szczecinie

  • 60 minut emocji

  • grupa do 5 osób

  • do wykorzystania w dowolnym dniu

  • 100% pozytywnych opinii

  • Cena: 120 zł

Dzieciaki bawiły się świetnie, zagadki ciekawe, trudność akurat dla dzieci, doskonały wybór na pierwszy escape room dla pociech.

Simona Kalisz-Dobrowolna

Dziękujemy za miło spędzoną piracką godzinkę, podobało się i nastolatkowi i 9-latce, nam też. Fajnie , ze tu zaczęliśmy swoją przygodę i będziemy szukać, rozwiązywać dalej. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za miłą atmosferę i wspaniałą zabawę

Małgorzata Głogowska

Super miejsce świetna zabawa ..pomysł pokoju bardzo ciekawy nieprzewidywalny …polecam wszystkim dzieciom i nie tylko 🙂 …p.s. przesympatyczna właścicielka czekamy na więcej

Anna Chudzik
Coming Soon
Czy uważasz, że Voucher do Pokoju Zagadek to oryginalny pomysł?
Czy uważasz, że Voucher do Pokoju Zagadek to oryginalny pomysł?
Czy uważasz, że Voucher do Pokoju Zagadek to oryginalny pomysł?