Warsztatownia dla dzieci w Szczecinie

ATRAKCJE DLA DZIECI SZCZECIN

Weekend w Szczecinie nie może być nudny! Piękne miasto dostarcza mieszkańcom i turystom wielu atrakcji. My zapraszamy Was do naszej Warsztatowni – bardzo ciekawego miejsca w Szczecinie. Znajduje się tutaj pokój zagadek ‘Piracka Przygoda’ oraz strefa relaksu, przestronna pracownia i cała masa pomysłów jak uatrakcyjnić Wam czas. Tutaj Wasze pociechy i Wy spędzicie go radośnie, twórczo i rozwijająco, bo Szczecin dla dzieci, właśnie dzięki Warsztatowni, ma ofertę specjalną.

Warsztatownia to pierwszy escape room w Szczecinie, escape room dla dzieci. Stworzyliśmy dla Was miejsce pełne tajemnic i zagadek, które trzeba rozwiązać. Spotkacie tutaj szereg zadań, z którymi musicie się zmierzyć, mnóstwo skrytek, zamków i kłódek, które trzeba odnaleźć i otworzyć. Zapraszamy Was całą rodziną na emocjonujące 60 minut zabawy. Wykorzystacie swój spryt, wyobraźnię, logiczne myślenie, rozwiniecie umiejętność pracy zespołowej, poczujecie się jak bohaterowie bajek lub filmów. Jeśli sprytnie wykorzystacie podpowiedzi i sprawnie rozwiążecie wszystkie zadania  – uda Wam się wydostać i zadzwonić kapitańskim dzwonem. Nie zabraknie emocji i śmiechu. Może to być także idealny prezent dla dzieci. Szczecin oferuje dzieciom różne rozrywki ale pokój zagadek dla dzieci jest tylko w Warsztatowni. Tutaj dzieci naprawdę rozwiązują zagadki i biorą udział w zabawie. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa możliwość zakupu Voucherów, które można podarować na dowolną okazję. A gdybyście wybierali się na weekend poza miasta możemy polecić Escape Room Poznań, czyli Tajemniczy Pokój, który pokazuje jakie Atrakcje dla dzieci są teraz popularne w stolicy wielkopolski. Bo Poznań dla dzieci prezentuje nie tylko znakomite urodziny dla dzieci Poznań ale także niezapomniane wspomnienia: Pokoje zagadek.

Atrakcje dla dzieci w Warsztatowni to także najlepsze urodziny dla dzieci w Szczecinie. Do wyboru jest kilka opcji. Można skorzystać z zabawy w pokoju zagadek, urządzić twórcze urodziny, ale prawdziwą rozrywką dla dzieci są relaksujące urodziny spa. Dzieci otrzymują miękkie szlafroczki, przygotowują naturalne kosmetyki: mydełka, sól do kąpieli. W otoczeniu pięknych zapachów aromaterapii, w gustownie urządzonym pokoju relaksu, słuchając muzyki chillout otrzymują czas na odpoczynek, oderwanie od hałasu codziennego dnia, odbywając kolorową kąpiel dla stóp. Jako pamiątkę zabierają do domu własnoręcznie ozdobione klapki albo łapacz snów.

By |2018-01-24T22:48:06+00:00Wrzesień 20th, 2017|Atrakcje dla dzieci Szczecin|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment